Zaza Tesbih

Zaza tesbihleri  diğer bir adıyla  (çok az bilinen ismiyle  gürcü tesbihi) genelde imamesi ve çift tarafı sallamalı yapılan tesbihler şeklinde yapılır. Sadece düz tesbih tanelerinin dizilerek yapılabildiği gibi çapraz şekilde yoğun işçilik harcanarak yapılan modelleride vardır. Nadirende standart tesbihler gibi çift sıra yapılıp yine çift taraflı sallama/ püskül ile tamamlanarakta zaza tesbihi yapılabilir.  Aşağıda beğeninize sunulan tüm zaza tesbihleri ( kazaz örme gibi istisnalar hariç) tamamen kendi bünyemizde üretilmiştir ve özenle tasarlanmaktadır. Çok geniş belkide en geniş zaza tesbih koleksiyonunu beğeninize sunuyoruz. Zaza tesbihleri arasındaki ciddi fiyat farkları işçilik malzeme, usta gibi etkenlerden dolayı değişmektedir. Özellikle tek tek çapraz olarak yapılan modellerde işçilik üst seviyede olmaktadır.

Her tesbihin açıklamalarında belirtilen kısımları haricinde kesinlikle modifiyesi mümkün değildir. Eğer zaza tesbihinde değişebilir bir opsiyon varsa satın alma sayfasında size sunulmuştur ve istediğiniz özelliği seçebilirsiniz. Bunun dışında değişlik yapılmamaktadır.

%100 Güvenli

Tüm ürünlerimiz TesbihciEfendi Garantisi altındadır. Hiçbir sebep göstermeden satın aldığınız ürünü 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Bunun için hiçbir kesinti uygulanmaz, suistimalleri engellemek için sadece kargo ücretlerini ödemeniz gerekmektedir.

E-Bülten

Ana Sayfa: Tesbih

Blog: Tesbih Blog

Güvenli Ödeme

Ödeme altyapımızda halihazırda 16 ülkede faaliyet gösteren PayU sistemini kullanıyoruz. Ödeme esnasında PayU Ortak Ödeme Sayfası'na yönlendirileceksiniz. Bu sayfa yüksek güvenliğe sahip PayU sunucularında barındırılmaktadır ve güvenliği PayU tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için logoya tıklayabilirsiniz.Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Whatsapp Destek