Nasıl Tesbih Siparişi Verebilirim

3 Adımda kolay bir şekilde tesbih satın alabilirsiniz.

  • 1. Adım :    İlk önce satın alacağınız tesbihin veya yüzüğün sayfasına giriniz ve Daha sonra "Resim 1 " de görünen Hemen Al butonuna (düğmesine) tıklayınız. (2 numaralı kutucuk).

    Önemli Not : "Resim 1" de göründüğü gibi eğer satın aldığınız ürün tesbihse ve kamçı ucu değişikliğine izin veriyorsa (1 numaralı kutucuk) 1 numaralı kısımdan kamçı ucu seçiniz. Yüzük ise 1 numaralı kısımdan parmak ölçüsünü seçiniz. Daha sonra "Resim 1 " de görünen Hemen Al butonuna (düğmesine) tıklayınız. (2 numaralı kutucuk)

  • 2. Adım : Satın Alma işlemleri sayfasında resimde göründüğü gibi sadece sağ tarafında kırmızı * işareti olan kutucukların doldurulması zorunludur. Ayrıca "Resim 2" deki 3 numara ile gösterilen kutucuğun işaretlenmesi zorunludur. Diğer kutucukların doldurulması şart değildir.  Doldurulması zorunlu alanlar ad soyad, email,cep telefonu (bu kısıma cep telefonu kullanmıyorsanız sabit telefon numarası yazabilirsiniz.),adres,şehir ve ilçe yazılması ve "Kurallari okudum ve kabul ediyorum." kutucuğunun işaretlenmesi gerekir. Gerekli alanları doldurduktan sonra "Gönder" butonuna (düğmesine) basınız.

 

 

  • 3. Adım :  Bu adımda ödeme yöntemi seçebilirsiniz.  4 ayrı ödeme yöntemi bulunmaktadır. (Resim 4). İstediğiniz ödeme yöntemini seçip onaylıyorum butonuna basınız. Kapıda ödeme seçilirse +5TL kapıda ödeme ücreti eklenecektir.

%100 Güvenli

Tüm ürünlerimiz TesbihciEfendi Garantisi altındadır. Hiçbir sebep göstermeden satın aldığınız ürünü 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Bunun için hiçbir kesinti uygulanmaz, suistimalleri engellemek için sadece kargo ücretlerini ödemeniz gerekmektedir.

E-Bülten

Ana Sayfa: Tesbih

Blog: Tesbih Blog

Güvenli Ödeme

Ödeme altyapımızda halihazırda 16 ülkede faaliyet gösteren PayU sistemini kullanıyoruz. Ödeme esnasında PayU Ortak Ödeme Sayfası'na yönlendirileceksiniz. Bu sayfa yüksek güvenliğe sahip PayU sunucularında barındırılmaktadır ve güvenliği PayU tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için logoya tıklayabilirsiniz.Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Whatsapp Destek