Gizlilik Ve Kullanım Şartları

TesbihciEfendi.com web sitesini kullananlar aşağıdaki hüküm ve koşulları  okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.
1. Tesbihciefendi.com web sitesinden üye olarak veya üye olmadan alışveriş yapmak mümkündür.
2. Tesbihciefendi.com web sitesi,sitede yayınlanan ürünlere ait fiyatlar, görseller, özellikler, ödeme şekilleri ve teslimat koşullarını  önceden haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir.
3. Tesbihciefendi.com web sitesi fiyatları hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.
4. Tesbihciefendi.com web sitesinden alışveriş yapan kişiler/kurumlar, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar.
5. Tesbihciefendi.com web sitesinde yayınlanan hiçbir  metin yada görsel materyal izinsiz olarak yayınlanamaz, kopyalamaz ve kullanılamaz.
6. Havale/EFT siparişlerinin kesin alışverile dönüşme tarihi, siparişin verildiği tarih değil,ödemenin Tesbihciefendi.com banka hesaplarına ulaştığı günün tarihidir.
7. Havale/EFT siparişlerinde, 3 gün içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler Tesbihciefendi.com tarafından iptal edilir.
8. Tesbihciefendi.com web sitesini ziyaret eden tüm kullanıcıların kişisel bilgilerini (tarayıcı aracılığıyla elde edilen ve kullanıcının kendi iradesiyle girdiği tüm bilgiler "kişisel bilgiler" kapsamındadır") kullanma hakkına sahiptir.
9. Tesbihciefendi.comdaki tüm ödeme yöntemleri tamamen güvenli ortamda yapılmaktadır, kredi kartı bilgilerinin girildiği sayfalar SSL (Güvenli Güvenlik Sistemi) ile korunmaktadır.
10. Kredi kartı bilgilerinizi TesbihciEfendi.com ve kullanılan aracı kurumlar hiçbir şekilde kaydetmemektedir. Tüm bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilmekte ve onay kodu alınmaktadır.
11. "Satın Alma Kuralları" çerçevesinde satın alınan ürünler için garanti edilen teslimat süreçlerine bayram ve resmi tatiller dahil değildir.

%100 Güvenli

Tüm ürünlerimiz TesbihciEfendi Garantisi altındadır. Hiçbir sebep göstermeden satın aldığınız ürünü 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Bunun için hiçbir kesinti uygulanmaz, suistimalleri engellemek için sadece kargo ücretlerini ödemeniz gerekmektedir.

E-Bülten

Ana Sayfa: Tesbih

Blog: Tesbih Blog

Güvenli Ödeme

Ödeme altyapımızda halihazırda 16 ülkede faaliyet gösteren PayU sistemini kullanıyoruz. Ödeme esnasında PayU Ortak Ödeme Sayfası'na yönlendirileceksiniz. Bu sayfa yüksek güvenliğe sahip PayU sunucularında barındırılmaktadır ve güvenliği PayU tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için logoya tıklayabilirsiniz.Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Whatsapp Destek